Hlavicka
Košík   |  Přihlásit   |  Zaregistrovat      
Celkem: 0 Kč bez DPH, 0 Kč s DPH      

Pokládka elementů Iglú

1. VYKOPÁNÍ PODLAHY

2. PŘÍPRAVA PODKLADU

Na připravený podklad se položí elementy IGLÚ. Podloží musí mít předepsanou pevnost pro uložení elementů a jejich zalití betonem. Podloží musí být zarovnáno do roviny. Na přípravu podkladu se zeptejte svého projektanta (jako podklad může sloužit udusaný štěrk nebo základový beton) nebo se obraťte na pracovníky našeho technického oddělení.

3. DODÁVKA A POKLÁDKA ELEMENTŮ

Na podklad se položí elementy. Jednotlivé elementy se kladou ve vodorovných řadách a jeden do druhého se zapasuje pomocí zámků na bočních stranách elementů. Elementy jsou vyráběny z recyklovaného polypropylenu. K výstavě základových desek jsou určeny všechny velikosti ( výšky ) elementů IGLÚ. Pokládka probíhá nasucho a 1 pracovní síla položí cca 100 m2/hod. Do dutiny pod elementy se volně zavedou zdí odvětrací komínky. Drážku pro odvětrací komínky ve zdi doporučujeme provést z vnější strany objektu.

4. ZALITÍ ELEMENTŮ A VYTVOŘENÍ MONOLITICKÉ DESKY

Přes elementy Iglú se položí armovací síť, která má velikost ok 15 x 15 a průměr železných prutů 5 mm. Takto připravené elementy se zalijí betonem B20 a nad nimi se vytvoří monolitická deska podlahy. Monolitická podlahová deska je po zalití betonem plošně podepřena každých 50 pilířkem, který je utvořen složením čtyř elementů k sobě.

PDFNávod na instalaci Iglú

Tisk  Připravit pro tisk     Odeslat e-mailem  Odeslat e-mailem
TOPlist