Hlavicka
Košík   |  Přihlásit   |  Zaregistrovat      
Celkem: 0 Kč bez DPH, 0 Kč s DPH      

Poklop pro šachty a jímky - kvalitní šachtové poklopy a vzduchové izolace

Společnost GABEX s.r.o. dodává v rámci celé ČR kvalitní šachtové poklopy. V nabídce máme například plastové poklopy Hermelockpolyuretanové, vodotěsné a plynotěsné poklopy. Dále nabízíme poklopy pro vnitřní zadláždění Aludeck a GAP, které splývají s okolní dlažbou. Součástí naší široké sortimentní nabídky jsou i poklopy pro zadláždění venkovní dlažbou GA a Steeldeck. V nabídce nechybí ani samootevírací poklopy ze slzičkového plechu a plastové na kontrolní a revizní šachty. GABEX s.r.o. je specialistou nejen na poklopy vodotěsné, plynotěsné a pro zadláždění, ale také na hydroizolace - izolace vlhkých domů. Více v sekci izolace a provětrané podlahy systém IGLÚ a IGLÚ+.

Rychlá navigace

Více Vzduchová izolace IGLÚ a IGLÚ+ - oblíbený systém vzduchové izolace a hydroizolace.
Více Kovové poklopy - nabízíme poklopy pro zadláždění, protipožární, pro venkovní dlažbu a samootevírací.
Více Plastové poklopy - polyuretanové, kompozitní a poklopy z netermoplastického recyklátu.
Více Pozinkované poklopy - poklopy z oceli, pro zadláždění s polyetylenovým rámem.
Více Poklopy EKODECK – poklopy na šachty a revizní jímky s vyváženým poměrem mezi kvalitou a cenou.
Více Litinové poklopy - použití pro chodníky, parkoviště a krajnice vozovek. Široké spektrum zátěžových tříd EN124.
Více PE odlučovače tuků GM1E - nekorodující jímka pro použití v restauracích a bistrech.
Více Odvodňovací žlaby - odvodňovací žlaby přináší bezpečné a hospodárné řešení odvodnění okolí domu a zahrady.

Hydroizolace, izolace vlhkých domů - vzduchové izolace, sanace – izolační systém IGLÚ

IGLÚ je stále oblíbenější systém vzduchové izolace a kvalitní forma hydroizolace. Izolační systém IGLÚ zabezpečuje izolaci proti radonu a vlhkosti. Je vhodný zejména na izolace vlhkých domů při provádění rekonstrukcí, ale i při výstavbě nových základových desek.

Provětrané podlahy, izolace podlah - izolační systém IGLÚ jako forma vzduchové izolace

Izolační systém IGLÚ

Tvarovky IGLÚ a IGLÚ+ (dříve SOLIDO), které mají mnoho výhod, zabezpečují kvalitní protiradonovou izolaci a hydroizolaci. Pokud při stavbě použijete izolační systém IGLÚ, který přináší kvalitní hydroizolaci, můžete si být jisti, dobrým provětráním podlah a plně funkční izolací. Vzduchová izolace IGLÚ je vhodná nejen pro hydroizolace staveb, ale také nachází uplatnění v městské zeleni - vzduchová izolace IGLÚ zabraňuje prorůstání kořenů stromů do chodníků a cyklostezek.

Více Více informací o izolačních systémech IGLÚ a IGLÚ+
Katalog Katalog ke stažení (5 MB)

Specialista na poklopy pro zadláždění a kovové poklopy - nabízíme protipožární a únikové poklopy

Kovové poklopy

Nabízíme poklopy pro zadláždění poklopy pro zadláždění Aludeck a GAP. V našem sortimentu jsou protipožární poklopy GAPP a poklopy pro venkovní dlažbu GA. Nechybí ani samootevírací poklopy EASY a EO a samootevírací a únikové poklopy s vysokým bodovým zatížením TANK. Námi dodávané poklopy pro zadláždění jsou nejen estetické, ale také vodotěsné a plynotěsné. Jak jsme již uvedli, nabízíme také protipožární poklopy - GAP, AD, GA, EASY a TANK. Naše nabídka zahrnuje poklopy s odvětráním i atypické produkty. Neváhejte nás kontaktovat, jednotlivé poklopy pro vás navrhneme na požadovanou nosnost, rozměr, materiál a dobu požární odolnosti.

Více Více informací o kovových poklopech
Katalog Katalog ke stažení (4 MB)

Polyuretanové poklopy Hermelock - plastové a kompozitní poklopy

Plastové poklopy

Žádanými produkty, které naše firma GABEX s.r.o. nabízí, jsou poklopy z polyuretanuHermelock, které si můžete prohlédnout v našem katalogu. Dále vám můžeme dodat kompozitní poklopy, dále poklopy z netermoplastického recyklátu REPRO, celoplastové poklopy na kontrolní šachty a plastové poklopy ROTO. Produkty Hermelock se vyznačují nízkou hmotností a vysokou pevností. Nekorodují, čímž je garantována dlouhá životnost. Za zmínku také stojí, že materiál plastových poklopů Hermelock není předmětem zájmu zlodějů. Tyto produkty mají velmi široké možnosti využití a dodáváme je v různých rozměrech, včetně příslušenství.

Více Více informací o plastových poklopech
Katalog Katalog ke stažení (6 MB)

Pozinkované poklopy STEELDECK

Steeldeck

Nabízíme nejrůznější druhy poklopů. Pozinkované poklopy – dle druhu mohou být vybaveny těsněním a zámkem. S největší péčí se staráme o všechny naše zakázky, budeme rádi, když se na nás v případě zájmu obrátíte s objednávkou standardních i atypicky řešených poklopů.

Více Více informací o pozinkovaných poklopech
Katalog Katalog ke stažení (3 MB)

EKODECK – poklopy na šachty a revizní jímky s vyváženým poměrem mezi kvalitou a cenou

Poklopy Ekodeck

Naši širokou nabídku doplňujeme o E - elegantní KO - kompozitní DECK - poklopy na šachty a revizní jímky. Poklopy EKODECK mají protiskluzovou povrchovou úpravu, zaručují dlouhodobou životnost bez údržby. Univerzální poklopy EKODECK splňují nejvyšší standardy v oblasti designu a mohou být dodány s logem vaší firmy nebo znakem města.

Více Více informací o poklopech EKODECK

Litinové poklopy – pro chodníky a parkoviště, mříže, vpusti

Litinové poklopy

Dodáváme rovněž kvalitní litinové poklopy vyráběné v Evropě. Nabízíme je v různých zátěžových třídách podle EN 124 a s konkrétním výběrem Vám rádi poradíme. Litinové poklopy jsou vhodné nejen na chodníky a parkoviště, ale své místo mají i na krajnicích vozovek. V naší nabídce naleznete také mříže a vpusti.

Více Více informací o litinových poklopech
Katalog Katalog ke stažení (3 MB)

PE odlučovače tuků GM1E

Miniodlučovače tuků

Odlučovač tuků určený k montáži pod výlevku dřezu na mytí nádobí v restauracích a bistrech. Nekorodující jímka z vysokotlakého polyetylénu.
Je určen pro použití v restauracích, komerčních kuchyních a potravinářském průmyslu. Miniodlučovače tuků nabízíme ve dvou provedeních, pro menší a větší provozy.

Více Více informací o miniodlučovačích