Mobil na firmu Gabex+420 602 449 232E-mail na firmu Gabexinfo@gabex.cz
PřihlásitZaregistrovat|Celkem:  0 Kč|
Poklopy Gabex
Vážení zákazníci, vzhledem k bezpečnostnímu opatření budou objednávky na osobní odběr vydány po telefonické domluvě s platbou předem. Nelze platit hotově. Expedice s naší dopravou zůstává nezměněna. Děkujeme za pochopení.
Tým GABEX s.r.o.

Poklopy na šachty a jímky - kvalitní šachtové poklopy a vzduchové izolace

Společnost GABEX s.r.o. dodává v rámci celé ČR kvalitní šachtové poklopy. V nabídce máme například plastové poklopy Hermelockpolyuretanové, vodotěsné a plynotěsné poklopy. Dále nabízíme poklopy pro zadláždění Aludeck, GAP a GA, které splývají s okolní dlažbou. Součástí naší široké sortimentní nabídky jsou i poklopy pro zadláždění venkovní dlažbou. V nabídce nechybí ani samootevírací poklopy ze slzičkového plechu a plastové na kontrolní a revizní šachty. GABEX s.r.o. je specialistou nejen na poklopy vodotěsné, plynotěsné a pro zadláždění, ale také na hydroizolace - izolace vlhkých domů. Více v sekci izolace a provětrané podlahy systém IGLÚ a IGLÚ+.

GABEX, s. r. o.
Barchov 21, 530 02 Pardubice
Mobil: 602 449 232
Telefon: 466 971 575
E-mail: info@gabex.cz
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.